0 مورد   0 ریـال

 

 

شرکت ایده آل نگار خاورمیانه به همت گروهی از فعالان حوزه تجارت با هدف مدیریت ورهبری بخشی از سهم بازار لوازم خانگی ایران و خاورمیانه از سال 1392 شمسی تأسیس گردید .

در بدو تأسیس هدف این شرکت فروش و عرضه محصولات لوکس و تولیدات با کیفیت و عمدتاً کالاهای اروپایی و ژاپنی نهاده شد و در این راستا این شرکت فعالیت خود را با اخذ نمایندگی محصولات لوازم خانگی Domena  از کشور فرانسه و عرضه این محصولات به بازار ایران و خاورمیانه آغاز نمود و در ادامه با اخذ نمایندگی رسمی محصولات چرخهای خیاطی  Baby lock تولید ژاپن و همچنین چرخ های خیاطی Jaguar  از کشور ژاپن فعالیت خود را توسعه داد .

این شرکت در جهت توسعه فعایت خود در سال 1394 اقدام به اخذ نمایندگی محصولات لوازم خانگی Morphy Richards  انگلستان نمود و در حال حاضر ، بیش از 200 نمایندگی فروش در سراسر کشور در حال عرضه محصولات با کیفیت و تراز اوّل جهان می باشد .

مأموریت این شرکت عرضه محصولات با کیفیت و لوکس و با قطعاً خدمات پس از فروش و فراتر از انتظار می باشد . در همین راستا شرکت ایده آل نگار خاورمیانه در همان بدو تأسیس به جهت ایجاد بستر مناسب و قابل توسعه اقدام به راه اندازی شرکت ایده آل سرویس در زیر مجموعه خود نمود که این شرکت مسئولیت و وظیفه ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به محصولات عرضه شده این گروه را دارد .

هم اکنون شرکت ایده آل سرویس دارای حدود 200 نمایندگی خدمات و تعمیرات در سطح کشور را دارد.

از جمله برتریهای خدمات ایده آل ، سرمایه گذاری انجام شده روی کال سنتر و همچنین بانک اطلاعات مشتریان (CRM) بوده تا حدی که این شرکت هم اکنون اطلاعات دقیق مشتریان نهایی خود را به همراه اطلاعات تماس آنها در دست داشته و تماس دو سویة مشتریان با شرکت به صورت دوره ای برقرار می باشد .

سرلوحه فعالیت خدمات پس از فروش ایده آل پس از نام خداوند متعال ، همراهی با مشتریان بوده و در این راستا به دنبال ایجاد حس خوب همراهی در مشتریان خود می باشیم .

گروه شرکت های ایده آل در حال حاضر با سرعت در حال توسعه مناسبر خود بوده و به زودی با عرضه کالاهای با کیفیت دیگر با برند های مطرح جهان به فعالیت خود توسعه بیشتری خواهد داد .

ما معتقدیم که ایرانی لایق مصرف بهترین و با کیفیت ترین کالاهای جهان بوده و در این راه تمام تلاش خود را خواهیم کرد .

 

تاریخچه شرکت دومنا

 

 

 

کمپانی DOMENA  به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی COGIA در سال 1955 میلادی در فرانسه تاسیس شد.

تولید نخستین اتوی بخارپرسی برای مصارف منطقه ای در سال 1985 در این کمپانی آغاز و توزیع شد. سال 1990 این کمپانی برند DOMENA را ثبت و به بازار اتوهای پرسی معرفی کرد.

ایجاد برند DOMENA سرآغاز تولید نخستین اتوی بخارمخزن دار به بازارهای نا محدود بود . این کمپانی بر اساس اهداف چشم انداز گسترش و نوآوری در سال 1994 اولین اتوی مخزن دار روی پایه را ارائه کرد و بالاخره با کشف ماده ی ضد رسوب توانست مکانیزم سیستم الکترونیکی ضد رسوب مواد معدنی (CAPT) را به محصولات خود اضافه کند .

 برند DOMENA بدلیل شهرت و موفقیتی که در مدت کوتاهی بدست آورد به مرحله ای از مقبولیت جهانی رسید که استقلال آن شرکت از کمپانی مادر و تبدیل به یک برند مستقل احساس گردید.لذا از این زمان فعالیت خود به عنوان یک برند مستقل در زمینه تولید اتوهای بخار پرسی در مدل های مختلف و طراحی های مدرن در این شرکت تولید و به اغلب کشورهای جهان صادر می شود.

 واحد تحقیق و توسعه این شرکت با سه دپارتمان مهم تحقیقات مکانیکی ، تحقیقات الکترونیکی و نمونه سازی بخش تولید و فروش ، این کمپانی را حمایت می کند. در این شرکت علاوه بر اتوهای بخار پرسی انواع محصولات دیگر با عملکرد بخار نیز تولید می شود ، کارخانجات دومنا در شهر آلتکریچ در کشور فرانسه و همجوار با مرز کشورهای سوئیس و آلمان قرار دارد.

 

 

کارخانجات CSI فرانسه ، محصولات خود را تاکنون با برندهای مختلف و سفارشی از جمله آستوریا ریویرا سیمئو سوپربا سینگر رادکس و آ.ا.گ به کشورهای جهان صادر کرده است.

 

ایمیل شما برای عضویت در خبرنامه